10 דברים שלא ידעתם עליי

1. לפני כ- 7 שנים נבחרתי להיות שחקנית נבחרת ישראל בביליארד והשתתפתי בכמה אליפויות אירופה. הייתי השחקנית הישראלית הראשונה שהשתתפה בתחרויות עם מקצוענים וחובבנים, מה שנקרא סבב ה- PTC היוקרתי בעולם הסנוקר. בתחרויות בארץ השתתפתי בזמנו בליגת הגברים.

דנה עמיר בבגד ים אדום למידות גדולות  בתמונה: דנה בבגד ים איקסים אדום

2. כאשה שחקנית סנוקר חשוב לי מאוד לקדם את הנשים בענף, ובכלל, את הענף עצמו ולהביא אותו לרמת מודעות גבוהה מאוד ולחשיפה לה הוא ראוי, גם כספורט תחרותי ואלגנטי שהוא, וגם על מנת להראות שגם נשים יכולות לשחק בענף ולהיות טובות (למרות שהוא מאוד מזוהה כגברי).

3. אני מדגמנת כ-4 שנים. נכנסתי לענף הדוגמנות בגלל אג'נדה מאוד ברורה שהיא להעביר מודל יופי נוסף ולהראות שכל סוגי הנשים יכולות לדגמן ולהיות בבטחון עצמי גבוה, להעביר השראה לנשים אחרות שפחות בטוחות בעצמן ולעורר בהן בטחון עצמי פנימי ואהבה עצמית.

דנה עמיר בבגד ים ביקיני למידות גדולות 

בתמונה: דנה משלבת MIX&MATCH עם עליון משולשים קשירה שחור-לבן ותחתון ביקיני שחור גבוה 

4. בעקבות הדוגמנות פתחתי סטודיו לצילום נשיות (ובנוסף משפחה, הריון, תדמית, אופנה ועוד) והחלטתי לשלב בין שתי האהבות שלי שהן להצטלם ולצלם. מאז ומעולם אהבתי את תחום הצילום והרגשתי כדוגמנית שההשפעה מול המצלמה יכולה לעזור מאוד ולתת תחושה מאוד טובה להעצים את הבטחון אפילו יותר. לכן היה חשוב לי להתחבר למקום הזה ולשלב בין שני התחומים.

5. אני אישה מלאה שגאה מאוד במימדים שלה. נושא המשקל תמיד היה סביבי ובזכותו הפכתי להיות האישה מלאת הבטחון שאני, תמיד הייתי בבטחון והרגשתי שאני אוהבת את עצמי, לא משנה מה היה המשקל שלי. הרגשתי שאני יכולה לעשות הרבה דברים שאני רוצה, ללכת לים עם ביקיני ולהיות גאה בעצמי ובקימורים שלי.

דנה בבגד ים טרופי PLUS SIZE

 בתמונה: דנה בבגד ים מעטפה טרופי

6. אני אוהבת אמנות על כל סוגיה, מציירת בזמני החופשי ומפסלת כלים בקרמיקה.

7. נולדתי בישראל, פתח תקווה ב- 30.10.88. כיום אני גרה בעיר רמת גן שם גם ממוקם הסטודיו לצילום שלי.

דנה עמיר עם בגד ים בורדו מחטב

 בתמונה: דנה בבגד ים בורדו מחטב

8. הכינוי שלי "סאנשיין" הגיע בעקבות כך שנאמר לי שכל פעם שאני נכנסת לחדר אני קורנת ומחייכת כמו השמש. כך החברים התחילו לקרוא לי מאז.

9. יש לי 6 קעקועים, וכל אחד מהם מסמל משהו אחר. השחפים בכתף מסמלים את האהבה שלי לחופש, בכף הרגל יש לי כיתוב של המילה "Happiness" כי אני מאמינה בדרך חיובית לחיים ובדרך השמחה והאושר, על הגב יש לי את פרח הכריזנטמה שמסמל את ההתפתחות שלי בחיים, על העורף והצוואר יש לי פרחים וכוכבים שמסמלים עבורי את היכולת לפרוח ולהגיע הכי רחוק שרק ניתן- עד לכוכבים, ועל פרק כף היד יש לי את סמל האינסוף ואת המילה "Believe""  שמזכירים לי תמיד שצריך להאמין תמיד והכל ניתן ואפשרי ובכוחותינו בלבד.

דנה עמיר בבגד ים מידות גדולות ורוד

 בתמונה: דנה בבגד ים ורוד כיווצים

10. ניגנתי כ-9 שנים בתזמורת כלי נשיפה על חליל צד, ועוד כשנתיים על כינור.

אודות הכותבת:

דנה עמיר צלמת נשיות

דנה עמיר

דוגמנית מידות גדולות, צלמת ושחקנית נבחרת ישראל בביליארד.

מאמינה כי אידאל היופי יכול להגיע במגוון שונה של מידות, ופועלת לחשיפת הנושא.

לפייסבוק האישי של דנה

לפייסבוק של דנה הדוגמנית

לאינסטגרם של דנה הדוגמנית

לפייסבוק של דנה הצלמת

לאינסטגרם של דנה הצלמת

לאינסטגרם של דנה שחקנית ביליארד

לפייסבוק של דנה שחקנית ביליארד