אחרי חיפושים רבים ואין ספור מדידות סוף סוף מצאת את הבגד ים המושלם, קבלי מאיתנו כמה טיפים שבעזרתם תוכלי להאריך את חיי בגד הים החדש שלך על ידי טיפול נכון לאחר כל שימוש.

האופן שבו תטפלי בבגד הים שלך יעשה את ההבדל בין בגד ים לתקופה קצרה לבין  בגד ים שישמר ליותר מעונה אחת!

 

1. שעות רבות של חשיפה לשמש הקופחת, מי כלור בבריכות שחייה ,מי ים, חול, קרם הגנה ושמן שיזוף עלולים לגרום נזק כבד לבגד הים. לפני שנכנסים למים עדיף להרטיב את בגד הים במים מתוקים (מי ברז), על מנת שהבד כבר יהיה רטוב ויספוג לתוכו פחות כלור ומי מלח.

 

2. כדי לכבס את בגד הים בצורה נכונה מלאי כיור במים פושרים או קרים והוסיפי חומר כביסה עדין, הכניסי את בגד הים לכמה דקות השרייה ובסיום שטפי אותו היטב עם מים נקיים.

3. הקפידי לכבס את בגד הים אחרי כל לבישה גם אם לא נכנסת אתו למים. מסנני קרינה למיניהם עלולים להכיל חומרים שמזיקים לבד של בגד הים, כמו כן גם זיעה וחול.

4. אם אין באפשרותך לכבס מיד בסיום השימוש, הרטיבי אותו במי ברז ומיד כשתגיעי הביתה כבסי אותו בצורה נכונה.


5. אם ריח הכלור חזק במיוחד את יכולה להוסיף כמה טיפות של חומץ ביחד עם הנוזל כביסה. בשום פנים ואופן אין להשרות את בגד הים יותר מחצי שעה במים.


6. בסיום הכביסה יש לייבש את בגד הים במקום מוצל, עדיף להניח אותו על מגבת ,ולא לתלות אתו עם אטבי כביסה שעלולים להשאיר סימן על הבד.

בגד ים שלם כיווצים
7. בגד הים נחשף שעות רבות לשמש ולכן בעת הייבוש חשוב שהוא יהיה בצל. לכל סוג בד יש שעות שמש שהוא עמיד להן וחבל לחשוף את בגד הים לשעות שמש מיותרות.


8. פעולת מכונת הכביסה עלולה לפגע במתיחות הבד שכן הבגד ים מסתובב הרבה זמן בתוך המכונה והוא עלול להימתח על כן מומלץ לכבס את בגד הים ביד בלבד.


9. אין להכניס את בגד הים למייבש כביסה, החום שלו יהרוס את הבד.


10. אין להשרות בגד ים למשך הלילה, זה עלול לפגוע בסיבים של הבד.


11. אין להשאיר בגד ים סגור בשקית או מגבת לאורך זמן, כמו כל דבר רטוב שלא מתאוורר עלולים להופיע בבד כתמי עובש.


12. אין לשבת על משטחים מחוספסים כמו שפת הבריכה או כיסא נוח מעץ הבד עלול להיתפס ועלולים להיווצר "גולגולים" על הבד. מומלץ לשבת על מגבת רכה.


13.בריכות גופרית וג'קוזי עלולים לפגוע בבד לכן מומלץ להיכנס עם בגד ים ישן.

 

 

לשאלות או טיפים נוספים גשי לאחת המוכרות שלנו או צרי עמנו קשר ב- info@levitex.co.il 

מוזמנת להתרשם מהקולקציה החדשה שלנו באתר

בגד ים כיווצים